Вечір для закоханих сердець у готелі RAMADA Lviv

У цьому шаленому світі, де всі постійно поспішають, найцінніші – хвилини, проведені тет-а-тет з коханою людиною. Як часто ми можемо дозволити собі нікуди не поспішати? Як часто нам таки вдається зупинитися? Як часто ми даруємо одне одному не подарунки, а саме емоції, які можна переживати знов і знов?

Ми готові створити вам атмосферу емоційного релаксу - у день Святого Валентина підготували цікаву програму в форматі чорно-білого кіно – «Вечір для закоханих сердець». Уявіть собі: вишуканий готель у передмісті, великий паркінг, ресторан, задекорований у чорно-білих тонах, чудова чорно-біла фотозона, вишукана вечеря під звуки живого саксофона – грає Влодко Томаш, цікавий ведучий, фільм «У джазі тільки дівчата» на плазмових панелях, конкурси і призи та запальне диско…

Запрошуємо 14 лютого о 19-00 на вечерю з шоу-програмою Вечір для закоханих сердець!

Цим івентом RAMADA Lviv ініціює новий соціальний мегапроект  «Кохання ЗА життя» разом із благодійним фондом «З Янголом на плечі» відомого львівського волонтера Юрія Федечка - 10 гривень з кожного квитка шоу-програми «Вечір для закоханих сердець» будуть перераховані на лікування Іринки Іванчак.

У ціну входять:

Вечеря з трьох страв

Живий саксофон

Креативний ведучий

Конкурси і призи

Фото-відеозйомка

 

Програма:

19-00–22-00 – вечеря, сакс, розваги

22-00 – діджей шоу

Бронювання столика за телефоном: 067 310 08 38

Даруйте одне одному радість і вірте у справжнє кохання!