СВОЯ ФІШКА! Інструкція для спікера

Постійна робота в публічному полі дозволяє досить легко узурпувати якусь нішу, в якій ваша експертність буде максимальною.

Тому всім доповідачам рекомендують експлуатувати переважно одну тему. Це дозволить швидко зростати умовними кар'єрними сходинками доповідача. І полегшить сприйняття вашого образу. Говорячи маркетинговою мовою, вам як спікеру бажано провести брендинг свого образу.

Якщо придивитися, то у найбільш відомі фігури на ринку амплуа усталені і приносять їм значні дивіденди. А також фактично бронюють за ними місце на будь-якій конференції. А фігури без стійкого образу схильні до ротації і не надто помітні на загальному тлі. Навіть через роки у таких розмитих образів проблеми з потраплянням на конференції в якості доповідачів.

Перш ніж розпочати публічні виступи, подумайте - в чому ви кращі за інших. І головне, чи буде експлуатація цього способу приносити вам дивіденди. Або краще підшукати іншу обгортку для івентів.

Узурпація ніші дозволяє в подальшому активно збирати ліди в ній навіть поза рамками конференцій.

 

Ідеальний простір для Ваших бізнес-ідей – конференц-комплекс Ramada Lviv. Це ефективний формат комунікації і бездоганний діловий простір. Наші конференц-холи продумані таким чином, щоб ваш захід відбувся на максимально комфортному рівні.

Усе, що Вам треба зробити, – забронювати локацію під Ваші час і формат та тримати руку на пульсі перебігу Вашого заходу!

Ваше ЗАДОВОЛЕННЯ – наш ПРІОРИТЕТ!

YOU DO YOUR THING. LEAVE THE REST TO US.®

+380673204499

sales@ramadalviv.com.ua

ramadalviv.com.ua/konferenc-servis

#Ramada_Lviv