RAMADA Lviv відкрита для дітей! Подорожуйте і відпочивайте комфортно!

Літо – пора відпусток. Гори і індивідуальний туризм в Європу – модний останнього часу символ вдалого відпочинку. Як туди дістатися? Варіантів надзвичайно багато. Літак, потяг, автомобіль… Та все більше сімей віддають перевагу останньому. А якщо з вами їде маленька дитина? Як зробити поїздку для маленького мандрівника і батьків найбільш комфортною? Найголовніше, про що потрібно завчасно подбати, – безпека і комфорт малюка, і, звичайно, свій особистий спокій і комфорт.

Автокрісло. Воно має бути обов’язково. Хоча якщо поїздка довготривала, навряд чи всю дорогу малюк у ньому просидить.

Зупинки в дорозі. Хоч як хочеться дістатися до місця щошвидше, маляті необхідно хоч трохи порухатися. Тож робіть регулярні зупинки. Біля водойм чи якихось пам’яток.

Якщо поїздка тривала, дайте дитині можливість відпочити або поспати лежачи, за можливості витягнувшись. Тут усе залежить від конструкції автомобіля, кількості пасажирів і наявності багажу в салоні. Найзручніше розмістити малюка вздовж заднього сидіння, а в цілях безпеки прилягти поруч.

Але виснажені і невиспані ви навряд чи зможете одразу ж насолоджуватися відпочинком, прибувши до місця призначення. Тож добре розрахуйте свої сили і шлях подорожі і оберіть місце, де б ви могли відновити свої сили і комфортно відпочити. І хай це буде наш готель RAMADA Lviv – тризірковий, із закритою територією, найкраще співвідношення «ЦІНА – ЯКІСТЬ».

Спеціально для вашого малюка у нас облаштовані комфортні ліжечка, а в ресторані – спеціальні дитячі крісла. Тож ви зможете насолодитися відпочинком самі і подбати про те ж для своєї дитини.

Обирай краще, обирай бренд, обирай RAMADA Lviv!

тел.: +38 (032) 229 55 51                                      моб.: +38 (067) 320 44 77             

reception@ramadalviv.com.ua                      facebook.com/RamadaLviv