Перші колядники готелю RAMADA Lviv – Маґодзи від відомої мисткині Інни Івасюк!

До кінця січня в готелі RAMADA Lviv гостюватимуть унікальні гості – позитивні і надзвичайно красиві ляльки- маґодзи. Їхня «мама» – Інна Івасюк,  львівська дизайнерка, українська лялькарка, авторка понад тисячі ляльок-маґодз – понад  500 великих (висотою близько 50 см) і в рази більше середніх і маленьких.

Маґодзою на Поділлі називали ляльку, виготовлену бабусею чи мамою для дитини з підручних матеріалів. І хоча назва «маґодза» походить з Поділля, ляльки ввібрали культуру буковинців. Саме звідси – барвистий одяг, намисто, бісер, квіти, оксамит і шовк.

У маґодз магнетична позитивна аура. Адже ляльки Інни Івасюк виготовлені виключно вручну, одягнені у традиційний народний стрій. Тканини – тільки натуральні , буває, навіть від кутюр –  з відрізів від Роберто Каваллі,  вишукані аксесуари і оздоблення – теж тільки ручної роботи.

Кажуть, що лялька-маґодза, приносить поповнення в родину.

Тож чи можна привезти з серця Галичини інший подарунок, як не саме такий коштовний і зроблений в одному екземплярі – вишукану, шляхетну, автентичну і унікальну Маґодзу? Це саме той дарунок, який надприємно здивує і помилує око