Обираємо ресторан для весілля: практичні поради молодятам

Сучасні наречені обирають дату весілля, зважаючи в першу чергу на те… коли буде вільним бажаний ресторан. Так,це тепер стало одним із ключових моментів найважливішого дня в житті молодят. Від місця проведення бенкету залежатиме те, чи добре ви відпочинете, як нагодують ваших гостей, чи зручно буде їм танцювати тощо. Отож, обираємо ресторан!
Для початку визначтеся з вашим весільним бюджетом. Складіть списки гостей та підрахуйте, якою буде ваша оптимальна сума за одне місце в ресторані. Врахуйте, чи в ціну за місце входить алкоголь та солодке, чи його потрібно буде придбати окремо. 
Наступним критерієм вибору є розмір залу. Потрібно розрахувати, щоб всі ваші гості зручно розмістилися, щоб всім вистачило місця. І окрім того, має бути вдосталь місця і для танців. Врахуйте те, що в літній сезон цілком актуальними будуть тераси на вулиці. Тоді, як взимку важливим буде тепле приміщення та наявність гардеробу в ресторані.
Стиль закладу також дуже важливий. Особливо, якщо у вас тематичне весілля, яке витримано в однакових кольорах - звісно ж, молодятам хотілось би, щоб і зал був прикрашений відповідно. Зверніть увагу на можливості розташування столів, освітлення, місце для музикантів, обладнання для них.
Не останню роль відіграє розташування закладу. Тут важливим буде і територія довкола нього – щоб гості мали куди вийти на вулицю, подихати свіжим повітрям. До того ж, в ресторан за містом потрібно буде наймати окремий транспорт, щоб завезти гостей – це складатиме значну частину вашого бюджету.
Меню створює половину враження про свято. Немає людини, яка б не любила смачно поїсти. Добре, якщо ви самі можете скомпонувати перелік страв з тих, що є в меню ресторану. Варто уникати авторської кухні – вона обійдеться дорожче звичайної, і не факт, що сподобається всім гостям. Такі страви зазвичай доволі специфічні.
І нарешті, обравши ресторан за усіма цими критеріями, огляньте його особисто. Завітайте в заклад, спробуйте їхню кухню, поглянути на роботу декораторів та офіціантів – привітний персонал буде ще одною перевагою вашого весілля.
Ресторанів для весілля у Львові є надзвичайно багато. І одним із найоптимальніших варіантів за всіма зазначеними критеріями є ресторан готелю Ramada Lviv. Бенкетні зали вмістять від 50 до 200 гостей, передбачено меню від шеф-кухаря, декорування, трансфер і координація свята. А молодята в подарунок отримують готельний номер. Для гостей весілля передбачені спеціальні ціни на проживання.