Ramada Lviv – ідеальне місце для проведення семінарів, конференцій, організації ділових перемовин, презентацій та корпоративних вечірок.

Будь-який формат: семінар, конференція, ділові перемовини, презентації, корпоративні вечірки, конгрес, бенкет, показ, виставка тощо, і чисельність: від найменшого з 10 осіб до масштабного з 300 осіб – наш професіоналізм і досвід сприятимуть створенню позитивного іміджу Вашої компанії.

Ми пропонуємо комплексні рішення з організації бізнес-заходів відповідно до новітніх європейських тенденцій із використанням сучасних технологій.

Конференц-комплекс Ramada Lviv – ефективний формат комунікації і бездоганний діловий простір. Наші конференц-холи продумані таким чином, щоб ваш захід відбувся на максимально комфортному рівні.

Міжнародний досвід бренду Ramada Lviv – це бездоганний конференц-сервіс та індивідуальний підхід до кожного гостя, уважність і тактовність івент-координаторів.  Усе продумано до найдрібніших деталей: від паркування для вашого авто до професійного обладнання, вишуканої кухні і кваліфікованого обслуговуючого персоналу.

«RamadaHall», «Terrace», «Optima», «Bingo», «BrainStorm», «Absolute», «Comfort», «Smart», «Leader», «BestPoint» – наші менеджери допоможуть підібрати майданчик саме під ваш формат заходу (тел.: +38 (067) 320 44 99).

Усе, що Вам треба зробити, – забронювати локацію під Ваші час і формат та тримати руку на пульсі перебігу Вашого заходу!

 

Конференц-зал «RamadaHall» (площа 212 кв. м)

Детальніше...

Конференц-зал «Optima» (площа 60 кв.м)

Детальніше...

Кімната для переговорів «BrainStorm» (площа 20 кв. м)

Детальніше...

Зал «Bingo»

Детальніше...

 

Зал «Absolute» (площа 130 кв. м)

Детальніше...

 

Зал «NetHall» (площа 70 кв. м)

Детальніше...
 
 
Другий поверх Конференц-центру

 Зал «Comfort» (площа 27 кв. м)

Детальніше...

 

Кімната для переговорів «Smart» (площа 14 кв. м)

Детальніше...
 
Зал «Leader» (площа 24 кв. м)
Детальніше...
 
Зал-тераса «BestPoint» (площа 120 кв. м)

Детальніше...

 

Для кожного Вашого заходу наші фахівці з ресторанного сервісу надають спеціальне меню бенкетного обслуговування.

Меню розробляється індивідуально для:

Персонал Ramada Lviv прикладе максимум зусиль до того, щоб Ваш захід відбувся на належному рівні і залишив після себе лише позитивні враження. Працівники нашого готелю – професіонали своєї справи, завдяки організованості яким тренінг чи ділові перемовини пройдуть успішно та ефективно. Ми гарантовано забезпечимо якісний супровід Вашого заходу!