Лаундж-вечори з гуртом Twin Souls!

Вхід вільний. 

Сотня до мільйона для Орестика Бобка!

14 вересня в готелі Ramada Lviv відбулася подія, яку ретельно готували понад місяць. Душевна атмосфера, високий рівень виконавців і ентузіазм учасників дозволили зробити неймовірне – зібрати на операцію для маленького Орестика Бобка понад 11 тисяч гривень!

Чудові відомі вокалісти і музиканти Аніс Еттаєб, гурт ДикоBrass і кавер-гурт Midnight Colours задали заходу рівень драйвового рок-концерту.

Модний показ вишиванок від вихованців дитячої модельної агенції «Джулія models» і виступ співачки Дани М зробили його душевним і родинним. 

А виступи гуртів «16+» і «Графічні ліли» втримали формат вечірки в рамках справжнього талан-шоу.

Інформаційну підтримку концерту забезпечили радіостанція  «ДУЖЕрадіо» і телеканал «ПравдаТУТ».

Зафіксувати ж усі найцікавіші моменти вечірки допомогли фахівці компанії «ФІРА Prodaction» (відеопідтримка) і Віталія Блашкова (фотопідтримка).

Каремати і пуфики від компаній «Дитяча планета» і «КАVA» дозволили гостям комфортно розміститися на газоні.

 

 

 
 
Музичне рандеву з Оленою Корнєєвою

У  Ramada Lviv відбулося "Музичне рандеву" зі знаменитим джаз-сопрано нашого міста Оленою Корнєєвою в обрамленні живого звуку саксофона - Грав Влодко Томаш.

Цим концертом готель розпочав низку заходів такого формату. Дякуємо неперевершеним Олені Корнєєвій і Влодкові Томашу за чудовий вечір, високий рівень виконання і позитивні емоції наших гостей!