"Квітка" кожного місяця - лаундж-вечір з гуртом Twin Souls!

Закінчіть місяць красиво і вишукано - не відмовте собі в насолоді відчути смак гарного звуку і відомих улюблених каверів в ресторані готелю Ramada Lviv! 

Останнього четверга кожного місяця ми чекаємо на вас!

30 жовтня. Грає і співає Twin Souls! Не прогавте! Вхід вільний. 

 

Сотня до мільйона для Орестика Бобка!

Готель Ramada Lviv, Інтернет-портал «Музичні» таланти» і модельна аґенція «Джулія models» за інформаційної підтримки ДУЖЕрадіо доєднуються до марафону збору коштів на лікування Орестика Бобка!

14 вересня відбудеться перше у Львові талант-шоу «Вуличні музики». Будь-хто з талановитих відчайдухів, котрі сьогодні грають і співають на вулицях нашого міста, одного дня можуть вийти на велику сцену і збирати стадіони. Саме цю ідею взяли за основу організатори концерту.

У програмі талант-шоу – виступи Аніса Еттаєба, кавер-гурту Midnight Colours, модний показ від вихованок дитячої модельної агенції «Джулія models», а також виступи вуличних гуртів.

Кожен може долучитися до акції як слухач, глядач чи благодійник!

Обери свій спосіб, зваживши на те, що в перших тижнях вересня Орестик вирушає на операцію:

Можливо, саме твої сто гривень стануть останніми з потрібних!

Координатор збору коштів – БФ «Із янголом на плечі» в особі Юрія Федечка.

Захід відбудеться у внутрішньому дворику готелю Ramada Lviv.

Гостям видаватимуть каримати і пуфики для розміщення на газоні. Тож подбайте про свій зручний дрес-код!

 

Музичне рандеву з Оленою Корнєєвою

У  Ramada Lviv відбулося "Музичне рандеву" зі знаменитим джаз-сопрано нашого міста Оленою Корнєєвою в обрамленні живого звуку саксофона - Грав Влодко Томаш.

Цим концертом готель розпочав низку заходів такого формату. Дякуємо неперевершеним Олені Корнєєвій і Влодкові Томашу за чудовий вечір, високий рівень виконання і позитивні емоції наших гостей!