Дитяче інтерактивне свято від готелю RAMADA Lviv

Подія, до якої ми ретельно готували понад місяць, відбулася! На дитяче анімоване свято до готелю Ramada Lviv великою веселою юрбою завітали учні Винниківської загально-освітньої санаторної школи-інтернату, дітки учасників АТО Львова та Яворівського району, дітки героїів Небесної сотні та вихованці дитячого будинку «Добре серце». Усього – понад 100  діточок.

Аніматори Веселої країни відпрацювали на ура, діткам не було часу нудьгувати, адже постійно відбувалися якісь атракції – обирай до вподоби! «Чари-бари поза хмари!», – на це заклинання, промовлене голосно і спільно, зі спеціального спорядження вилітала величезна булька! Пробиралися крізь тунель, підкидали м’яча на спеціальних колах з тканини, бігали естафету... А ще малювали на личках риси казкових героїв - потім татові на Схід відправить маленький «Людина-Паук» своє фото…

Після ігрової програми було частування в ресторані готелю, а на виході ще сюрпризи – кольорові кульки і пакуночки з солодким.

Дійсно, перше, що спадає на думку, коли йдеться про допомогу, – це надання чогось матеріального, фінансова підтримка. І ці дітки зі складними долями, певно, прагли б радше чогось матеріального. Але емоція, особливо позитивна, залишається з людиною назавжди, її можна переживати знов і знов, смакуючи кожну хвилину щасливих відчуттів. Михайло Вараниця, генеральний менеджер готелю Ramada Lviv, зокрема зазначив: «Усім без винятку дітям неодмінно потрібні гарні емоції, позитивні відчуття і рухливі ігри з однолітками. Тож цим заходом ми прагли компенсувати бодай частину їхніх прагнень, одне з яких – почуватися щасливими. Звісно, цей захід – крапля в морі їхніх потреб. Тож такі дитячі інтерактиви проводитимемо й надалі».

Засновник колективу «Весела країна» Володимир Кривішин зауважив: «Наш колектив аніматорів прагне дарувати дітям позитивні емоції через творення різних святкових подій. Власне це і наштовхнуло нас до проведення з готелем Ramada Lviv спільного масштабного дитячого заходу, на якому дітки отримали б позитивні враження, усмішки. Одне слово, певну часточку щастя».

Готель Ramada Lviv щиро дякує всім, хто долучився до реалізації цього масштабного дійства: студії аеродизайну Оксани Романовської за чудові кульки, Уляні Флишко за організацію доїзду до готелю діток учасників АТО і героїв Небесної сотні,  ДУЖЕрадіо в особі Діанки Гайворонюк за незабутній ефір, В’ячеславу Загрійчуку за надані кошти на пальне для милятинського автобуса, Інтернет-ресурсам, які розмістили анонс нашого свята – lviv.depo.ua, kulemet.com і varta.com.ua. 

Фото свята можна завантажити за посиланням http://fex.net/#!362350033989 або переглянути на нашій сторінці в соцмережі Фейсбук https://www.facebook.com/RamadaLviv/