Бренд Ramada: історія успіху

 

Ramada – мережа готелів, якою володіє і управляє компанія Wyndham Worldwide.

Ramada Worldwide пропонує душевну атмосферу відпочинку в понад 7 000 готелях 65 країн світу на шести континентах. 

Готелі мережі вирізняє індивідуальний підхід до кожного гостя і прагнення, щоб кожна людина після кожного їх відвідування почувалася цілком відновленою і задоволеною, – чи то сімейний відпочинок чи "перезарядка" перед і після важливої конференції або незабутнього весілля.

Принцип, який сповідує мережа, – "займайся своїми справами, а всі турботи залиште нам".

У бренда існує п'ять категорій (рівнів) від 3*** до 5***** зірок:
Ramada Encore (Рамада Анкор) – готелі рівня 3*** зірки.
Ramada і Ramada Hotel & Suites – чотири**** зіркові готелі.
Ramada Resort – курортні готелі рівня 4****–5***** зірок.
Ramada Plaza – міські готелі 5***** зірок.

Мережу заснував 1954 року чиказький ресторатор Маріон В. Ісбелл і група інвесторів.

Ramada відкрила свій перший готель – 60-кімнатний об’єкт – на Шосе Вілла Роджерса в місті Флагстафф (Арізона) 1954 року і створила свою штаб-квартиру в столиці штату Арізони місті Фініксі. Тут мережа побудувала готель Сахара 1956 року (пізніше отримав назву Рамада Інн Даунтаун) і 300-кімнатний готель Рамада Інн 1958 року, який стане флагманом власності мережі і її штаб-квартирою.

Власникам мережі належить ідея будівництва і експлуатації низки придорожніх готелів, які надавали б невеликі зручності, такі як телевізор, кондиціонер і ресторан.

Назва Ramada походить від іспанського терміна "Рама" (branch) і асоціюється з рамадою (тимчасовий прихисток під відкритим небом, зроблений з гілок дерев і кущів. Рамади були популярні в штаті Арізона під час збирання урожаю). Сайти компанії зазвичай називають свої готелі «тінистими місцями відпочинку» або «відпочинок в затінку в гамаку».

У перші роки свого існування до початку 1970-х років, типовий готель Ramada Inn. побудований у стилі архітектури колоніального Уілмесбурга і відрізнявся від своїх сучасних конкурентів, таких як Holiday Inn і Howard Johnson's.

Ramada розвиває мережу ресторанів, розташованих усередині готелів. Управляє ними під різними назвами, включаючи Кухня Дядечка Бена, Блайндський котедж Рамада і Чез Бон, а також іншими назвами, що використовуються під франчизою мережі Ramada. Такі ресторани припинили своє існування 1990 року, хоча готелі продовжують розвивати кафе і бари в своїх приміщеннях.

Львів’яни і гості міста, котрі надають перевагу відпочинку й проведенню бізнес-заходів подалі від метушні мегаполісу, віддадуть належне спокійній, комфортній і по-європейському вибудованій території гостинності від Ramada Lviv.

А ви вже спробували і оцінили комфорт території гостинності Ramada Lviv?

 

Ваше ЗАДОВОЛЕННЯ – наш ПРІОРИТЕТ!

YOU DO YOUR THING. LEAVE THE REST TO US.®

+380673204477

reception@ramadalviv.com.ua