Благодійний вечір для діток в готелі Ramada Lviv

12 лютого в якості благодійного партнера готель Ramada Lviv прийматиме діток з інтернатів області.

Близько 100 діток з дитячих будинків області третій тиждень лютого розпочнуть цікавою культурно-масовою програмою!

Завдяки зусиллям ентузіастів Благодійного фонду «Із янголом на плечі» дітки із дитячого будинку «Рідний дім» (с. Корналовичі), дитячого будинку «Рідний дім» (с. Лаврів), обласного дитячого протитуберкульозного санаторію з смт. Журавно (у цьому будинку перебувають діти віком від 6-ти до 14 ти років, які з тих чи інших причин залишилися без сім’ї) і вихованці львівської школи-інтернату № 2 проведуть незабутній і сповнений враженнями і позитивними емоціями день.

Діткам підготували насичену програму: перегляд концерту в Львівській обласній філармонії, концерт, розваги і смачна вечеря в готелі Ramada Lviv.

Організатори – БФ "Із янголом на плечі" і благодійний партнер готель/конференц-центр/ресторан Ramada Lviv – закликають громадськість долучитися до цієї благородної акції – придбати квиток на подію для вихованця будинку-інтернату.

"Діяльність фонду надзвичайно різноманітна і багатогранна. Ми постійно проводимо благодійні акції, концерти, збірки потребуючим діткам. Тож ця акція - продовження багатьох уже проведених. Ми прагнемо подарувати обездоленим діткам часточку добра, щирої любові і позитивних емоцій. Захід, який ми проводимо 12 лютого, покликаний подружити дітей, показати їм, що вони не байдужі суспільству, що їхніми долями переймаються", - сказав зокрема Юрій Федечко, очільник фонду.


Нагадаємо, що готель Ramada Lviv співпрацює з Фондом "Із янголом на плечі" з початку 2017 року. Разом проведено низку благодійних зустрічей і заходів, таких як "День Святого Валентина - 2017", Дитяче інтерактивне свято до Великодня для дітей-сиріт і діток учасників АТО,  "Вуличні музики - 2017", неодноразово готель брав участь у збірках коштів, організованих БФ, і доєднувався до акцій.