Бенкетний зал у Ramada Lviv

оформлений у найкращих традиціях класичного стилю. Довгі великі столи, вишукані гардини, класичні світильники, стримані та нейтральні кольори інтер`єру, витончене текстильне та флористичне оздоблення, досконале сервірування нагадують швидше бальний зал у королівському палаці, аніж зал для урочистих подій.

Величезний простір приміщення дозволяє з комфортом та легкістю розмістити до 200 осіб. Можна переглянути варіанти розміщення столів на різну кількість осіб, а також різне оформлення залу.

Наш бенкетний зал був створений саме для того, щоб Ваше свято було ідеальним та неповторним.

Ваше весілля - це особлива подія для нас. Окрім спланованого та вишуканого сервірування, білосніжних скатертин та високоякісного обслуговування Ви зможете насолодитись продуманим до найменших дрібниць банкетним меню. Адже ми неодмінно запропонуємо Вам для вибору величезний асортимент банкетних страв, оригінальних салатів та витончених закусок у найкращих традиціях європейської та української кухні.

День народження чи ювілей – особливе свято для кожного. І приготування до нього вимагає турботи про найменші дрібниці. Організація якісного бенкету складається із багатьох нюансів від вибору святкового меню до якісного обслуговування. І не важливо з ким Ви святкуватимете своє народження : з друзями, близькими чи колегами - найкращим центром дійства стане саме банкетний зал Ramada Lviv.

Ми працюємо на радість своїм гостям вже не перший рік, і нашими головними перевагами залишаються першокласна кухня, вишуканість інтер`єру та команда найкращих професіоналів, що виконують свою роботу якісно, натхненно та креативно.

Не варто шукати інші зали для веселого відпочинку з родичами, друзями колегами- у нас для цього є все необхідне. Бенкетний зал зі сценою дозволить провести веселий корпоратив із виступом улюбленого музичного гурту або цікавою шоу-програмою. Крім того, розташування залу у готельно-ресторанному комплексі створює додаткові переваги при плануванні та організації будь-якого урочистого заходу з багатьма присутніми на ньому гостями.

Якщо Ви справді бажаєте провести своє свято оригінально та незвично, або у Вас є якісь визначені побажання до страв, напоїв чи декоруванню бенкетного залу ми із задоволенням організуємо для Вас найкращий бенкет у Львові із врахуванням усіх Ваших побажань. І у Вас гарантовано залишаться лише прекрасні спогади.